Dla firm
Szanowni Państwo!

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce niemieckiej firmy NICI, produkującej wysokiej jakości zabawki i akcesoria pluszowe. Doświadczenie pokazało nam, że nasze produkty trafiają nie tylko w gusta młodzieży, ale są bardzo dobrze odbierane przez poważne firmy.

Firma NICI może pochwalić się dużym doświadczeniem na rynku reklamowym oraz współpracą z największymi koncernami i znanymi firmami. Pluszowe maskotki i breloczki NICI świetnie sprawdziły się jako prezent i element akcji promocyjnej.

Naszym atutem jest silna i dobrze znana marka. Produkty NICI są znane w Polsce, nasza sieć sprzedaży obejmuje cały kraj. Tajemnica sukcesu marki polega na doskonałej jakości zarówno wykonywania jak i użytych materiałów. Duże znaczenie ma tutaj również stylistyka kolekcji, nasze postaci dobrze się kojarzą i są rozpoznawalne.

Produkty NICI mogą zostać wykorzystane w różnego rodzaju akcjach reklamowych. Stanowią piękny prezent dla klientów i pracowników; sprawdzą się w promocji Państwa produktów. Proponujemy Państwu nasze maskotki i pluszowe breloki z chusteczką lub szalikiem ze starannie nadrukowanym logo firmy, jak również stojaczki na wiadomości. Wykorzystanie naszych produktów do akcji promocyjnych zapewnia długotrwałe działanie. Maskotki i stojaczki NICI będą przyjemną ozdobą biura. Taki prezent zostanie przez klienta zauważony i doceniony.

Jeśli udało nam się Państwa zainteresować – prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy konkretne propozycje, dostosowane do Państwa oczekiwań.

Zespół NICI

Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami handlowymi marki w Polsce.
dott4.png