Początki
Niemiecka firma nici została założona przez Ottmara i Marinę Pfaff w 1987 roku. Założyciele swoje doświadczenie w projektowaniu i produkcji pluszowych maskotek zdobyli wykonując miękkie zabawki dla córeczki Nicole.
Pluszowe postaci zdobyły serca ich przyjaciół i tak pojawiły się pierwsze zamówienia. Chcąc sprostać zapotrzebowaniom Państwo Pfaff założyli firmę i nazwali ją od imienia Nicole - nici.
dott4.png
O Firmie
building.png
  1. O Firmie
  2. Nasze sukcesy
  3. Piszą o Nas

Droga do sukcesu została zapoczątkowana pod koniec lat 80-tych wraz z kolekcją Sam i Paula. Dzisiaj Nici to jedna z najbardziej znanych na świecie marek, słynąca głównie z pluszowych zabawek, to wysublimowany smak i styl, elegancja z nutą fantazji i wyobraźni. Tajemnica sukcesu polega na doskonałej jakości zarówno wykonania jak i użytych materiałów. Piękne połączenie kolorów, niezwykle miękki plusz oraz bajkowe wzory towarzyszą każdej kolekcji. Niebagatelne znaczenie ma tutaj stylistyka. Postaci Nici dobrze się kojarzą i są rozpoznawalne. Produkty te z całą pewnością dostarczają dużo pozytywnych emocji. Artykuły Nici są uniwersalne, każdy, kto lubi otaczać się pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami na pewno znajdzie coś dla siebie. Każda kolekcja jest przygotowywana w oparciu o najnowsze trendy w modzie, czuwa nad tym zespół projektantów. Biorą oni udział we wszystkich ważnych wydarzeniach świata mody, pokazach wielkich krawców, targach, aby wyprzedzić nadchodzące tendencje i utrzymać niepowtarzalny styl. Firma Handlowa Beata jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce niemieckiej firmy Nici, lidera w branży upominków i producenta wysokiej jakości zabawek oraz akcesoriów pluszowych. Na rynku polskim działamy od 1993 roku. Nasze sklepy znajdują się na terenie całego kraju, w dużych i mniejszych miastach, centrach handlowych. Nasi klienci to często prawdziwi fani Nici i dlatego ta praca przynosi nam ogromną satysfakcję. Oferta firmy trafia nie tylko w gusta młodzieży, ale jest bardzo dobrze odbierana przez poważne firmy. Nici może pochwalić się dużym doświadczeniem na rynku reklamowym, współpracuje z największymi koncernami i znanymi firmami. Pluszowe maskotki i breloczki świetnie sprawdziły się jako prezent i element akcji promocyjnej.

Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami handlowymi marki w Polsce.
dott4.png